16 Şubat 2011 Çarşamba

Latch-hook modelleri (Tığ-işi)

Yeni eklenen modeller ile birlikte Latch-hook yastık modellerimizin sayısı 27'ye çıktı. Bunlardan 13 model AYNI GÜN KARGO!!!
İşlemesi çok keyifli ve basit olan bu modeller ile ilgili detaylı bilgi almak istiyorsanız aşağıdaki linkten bilgi alabilirsiniz.

11 Şubat 2011 Cuma

Goblenci 2011

Siz site üyelerimizin talepleri doğrultusunda her geçen gün, site kullanımı, ödeme imkanları, ürün çeşitleri konusunda kendimizi geliştirmeye çalışıyoruz.
Bu konuda 2 yeni gelişmeden siz üye ve ziyaretçilerimizi de haberdar etmek istiyoruz. Sürekli olarak bizleri takip eden üyelerimiz zaten bu gelişmeden haberdar.

- 2011 yılı ile birlikte ödeme çeşitlerimiz arasına bir yenisini ekledik. 2010 yılında sadece nakit olarak yapabildiğiniz kapıda ödeme işleminizi artık "KAPIDA KREDİ KARTI" ile yapabilirsiniz. Bu hizmet şimdilik tek çekim ile sınırlı.

- 2010 yılı sonlarına doğru artan şikayetler üzerine, uzun bir süredir çalışmakta olduğumuz UPS kargo ile anlaşmamızı sonlandırarak, Aras Kargo ile çalışmaya başladık. Aras kargoyu daha önceki dönemlerden tanıyoruz ve çalışmayı bıraktığımız dönemde hizmet kalitesi biraz gerilemişti. Ancak değişiklik öncesi yaptığımız araştırmalarda hizmet kalitesinin oldukça iyileştirildiğini görmemiz nedeniyle seçimimiz Aras Kargo'dan yana oldu.
Bu konuda görüşlerinizi paylaşırsanız çok seviniriz.

- Bu sene bizi en sevindiren gelişme geçtiğimiz günlerde sitemizde kesintilere de neden olan altyapı çalışmamız. Şu anda site üyelerimizin yapmış olduğu her işlem, (üyelik bilgi girişi, adres tel değişiklikleri vs.) banka şubesinde işlem yaptığınızdaki gibi güvenlik altında. Bu altyapı aynı zamanda önümüzdeki dönemde sitemize entegre hale getirmeyi planladığımız kredi kartı ile direk site üzerinden ödemenin de altyapısıdır.
Üye ve ödeme sayfalarında adres satırına baktığınızda göreceğiniz https:// ön eki bu anlama gelmektedir.

goblenci 2011

Saygılarımızla,
www.goblenci.com